Chcesz z nami pracować?

Clevell to Twoja szansa, aby stać się częścią ogromnej rewolucji AI. Wkrótce sztuczna inteligencja zrewolucjonizuje prawie każdy aspekt naszego życia i pracy. Nie musisz być doświadczonym/ną specjalistą/tką  AI, aby z nami pracować. Często szukamy świetnych kandydatów i kandydatek  posiadających inne kompetencje – programistów/tek internetowych, kierowników/ek marketingu i projektów oraz innych ekspertów/ek. Przejrzyj nasze aktualne oferty i jeśli znajdziesz coś dla siebie – zgłoś się już dziś!

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów firmy na rynku B2B,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • współpraca z obecnymi klientami firmy,
  • wsparcie i opieka handlowa nad klientami,
  • monitorowanie i analiza rynku pod kątem otwierania nowych obszarów zbytu,
  • aktywne promowanie firmy i jej produktów podczas targów i wydarzeń branżowych.

Nasze wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • mocne nastawienie na sukces,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej,
  • zainteresowanie nowymi technologiami,
  • inicjatywa i odwaga w komunikowaniu swoich pomysłów np. na dotarcie do nowych klientów.

To oferujemy

  • System premiowy (stała podstawa + premia sprzedażowa),
  • świetną atmosferę i startup`ową kulturę pracy,
  • pracę w nowoczesnym biurze w samym centrum Katowic (ul. Jana III Sobieskiego 2) lub we Wrocławiu (plac Solny),
  • samochód służbowy, laptop i telefon,
  • korzystanie z firmowego samochodu do celów prywatnych.

    Wgraj swoje CVFormat: doc, docx, pdf. Maksymalny rozmiar 3 Mb

    Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z naszej strony. Przed przesłaniem nam swoich danych osobowych, zapoznaj się z dokładniejszymi informacjami, jak będziemy je przetwarzać. Chcielibyśmy móc przetwarzać Twoje dane w celu przekazywania Ci informacji na temat naszych usług, jeśli nie będziesz już tym zainteresowany możesz zawsze zrezygnować. Spowoduje to, że zaprzestaniemy przetwarzania Twoich danych osobowych w tym celu.

    Potwierdzam, że przeczytałem/am informacje dot. przetwarzania danych.

    AI na straży bezpieczeństwa

    Dowiedz się więcej