Chcesz z nami pracować?

Clevell to Twoja szansa, aby stać się częścią ogromnej rewolucji AI. Wkrótce sztuczna inteligencja zrewolucjonizuje prawie każdy aspekt naszego życia i pracy. Nie musisz być doświadczonym/ną specjalistą/tką  AI, aby z nami pracować. Często szukamy świetnych kandydatów i kandydatek  posiadających inne kompetencje – programistów/tek internetowych, kierowników/ek marketingu i projektów oraz innych ekspertów/ek. Przejrzyj nasze aktualne oferty i jeśli znajdziesz coś dla siebie – zgłoś się już dziś!

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów firmy na rynku B2B,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • współpraca z obecnymi klientami firmy,
  • wsparcie i opieka handlowa nad klientami,
  • monitorowanie i analiza rynku pod kątem otwierania nowych obszarów zbytu,
  • aktywne promowanie firmy i jej produktów podczas targów i wydarzeń branżowych.

Nasze wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • mocne nastawienie na sukces,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej,
  • zainteresowanie nowymi technologiami,
  • inicjatywa i odwaga w komunikowaniu swoich pomysłów np. na dotarcie do nowych klientów.

To oferujemy

  • System premiowy (stała podstawa + premia sprzedażowa),
  • świetną atmosferę i startup`ową kulturę pracy,
  • pracę w nowoczesnym biurze w samym centrum Katowic (ul. Jana III Sobieskiego 2) lub we Wrocławiu (plac Solny),
  • samochód służbowy, laptop i telefon,
  • korzystanie z firmowego samochodu do celów prywatnych.

    Wgraj swoje CVFormat: doc, docx, pdf. Maksymalny rozmiar 3 Mb

    Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z naszej strony. Przed przesłaniem nam swoich danych osobowych, zapoznaj się z dokładniejszymi informacjami, jak będziemy je przetwarzać. Chcielibyśmy móc przetwarzać Twoje dane w celu przekazywania Ci informacji na temat naszych usług, jeśli nie będziesz już tym zainteresowany możesz zawsze zrezygnować. Spowoduje to, że zaprzestaniemy przetwarzania Twoich danych osobowych w tym celu.

    1 Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość. Administratorem danych osobowych jest firma Clevell, która przetwarza je zgodnie z polityką prywatności.* pokaż więcej

    1 Nie chcę by coś mnie ominęło! Chcę otrzymywać informacje na temat ciekawych wydarzeń, aktualnych promocji oraz bieżącej oferty, za pomocą środków komunikacji elektronicznych. pokaż więcej

    AI na straży bezpieczeństwa

    Dowiedz się więcej